Autorizovaný predaj a servis DOM Sicherheitstechnik a Wertheim Safes

Ako autorizované servisné centrum spolupracujem s firmami, ktoré predstavuju špičku kvality v oblasti bezpečnosti vo svete - DOM Sicherheitstechnik a Wertheim Safes.

DOM Sicherheitstechnik

logo domSpoločnosť založená v roku 1936 je lídrom na trhu zamykacích systémov v Nemecku, ale i po celom svete.

Od praktických bezpečnostných zámkov pre rodinné domy až po zložité bezpečnostné systémy pre použitie vo veľkých budovách, široká škála produktov DOM Sicherheitstechnik splní akúkoľvek požiadavku zákazníka.

Ponúkam špičkovú kvalitu pre bezpečnosť vášho domu, bytu či firmy – autorizovaný predaj a servis k vašej maximálnej spokojnosti!


Wertheim Safes

wertheim logoUž viac ako 160 rokov je Wertheim Safes synonymom najvyššej kvality a najlepších dostupných zabezpečovacích systémov. Široká ponuka trezorov – certifikované, odolnosť od 1. až 10. bezpečnostnej triedy, voľne stojace alebo stenové trezory, pancierové trezorové skrine, sejfové schránky, ohňovzdorné trezory a skrine, ... a ďalšia banková technika.

Všetky výrobky sú certifikované v súlade s ISO 9001:2000. Zdokumentované postupy, pokyny, štruktúry a ročné kontroly systému zabezpečujú najvyššiu kvalitu výrobkov a služieb.

Autorizovaný predaj a servis produktov prevádzkujem osobne a som vám k dispozícii kedykoľvek to potrebujete.

Pomôžem vám zabezpečiť všetko, na čom vám záleží.

Prospekt na stiahnutie v pdf - SK (534 KB)

Prospekt na stiahnutie v pdf - EN (295 KB)


Kontaktujte ma na číslach +421 905 610 173 alebo +421 915 400 714 a po zosumarizovaní vašich požiadaviek vám pripravím ponuku pre vás vhodných produktov.

Rýchle dodanie a servis sú samozrejmosťou!