Služby

Núdzové otváranie dverí

doorkeys squareAk ste sa vymkli, či už z bytu, domu, či garáže, je to veľmi nepríjemná situácia. Pomoc je však na dosah a rád tento Váš problém vyriešim. S maximálnou precíznosťou a bez poškodenia dverí otvorím všetky typy zámkov. Pomôžem tiež so zaseknutým, či inak poškodeným zámkom. Opravím alebo vymením zámok aj na plastových, či drevených euro dverách.


Otváranie zabuchnutých dverí auta

Carkey squareZabuchli ste si kľúče v aute? Alebo sa naplnilo filmové klišé a padli Vám rovno do kanála? Nič sa nedeje! Poradím si s tým a o pár minút už môžete byť na ceste domov. Nikdy sa nepokúšajte sa otvárať zámok silou alebo náradím, ktoré máte po ruke, mohli by ste ho neodborným zásahom poškodiť.


Servis dverí

safedoor lockAj plastové, drevené či alu dvere potrebujú svoj servis. Technológie ich výroby napredujú, je však prirodzené, že používaním dvere občas potrebujú znovu nastaviť, alebo vymeniť zámok, vložku či kovanie.Ponúkam odborný servis.


Trezory a zabezpečovacie systémy

trezorZasekol sa Vám zámok na trezore alebo ste zabudli jeho kód? Pomôžem Vám opraviť či vymeniť zámok a zabezpečím odborný servis pre Váš trezor. Ako autorizované technické centrum spoločnosti Wertheim Safes poskytujem odborné služby aj pre náročnejšie zariadenia vyšších bezpečnostných tried.


Autorizovaný predaj a servis DOM Sicherheitstechnik a Wertheim Safes

trezor squareAko autorizované servisné centrum spolupracujem s firmami DOM Sicherheitstechnik a Wertheim Safes, ktoré predstavuju špičku kvality v oblasti bezpečnosti vo svete.