Profil

PAVOL VALENTOVIČ® - BEZPEČNOSTNÉ UZAMYKACIE SYSTÉMY - TREZORY

foto profil1

  • Otváranie áut pri zabuchnutí kľúčov, pri poškodení zámkov po pokuse o vlámanie a odcudzenie.
  • Otváranie zabuchnutých dverí, zamknutých a zaseknutých, pri strate kľúčov a odcudzení, s policajnou asistenciou pri úmrtiach, zo záchrannou službou pri úrazoch.
  • Kompletný servis pri opravách bezpečnostných, plastových a drevených Eurodverí.
  • Otváranie áut všetkých značiek pri zabuchnutí kľúčov, poruche zámkov, poškodení zámkov pri pokuse o vlámanie a odcudzenie.
  • Otváranie trezorov, výmena zámkov, zmena kódov. Kompletný servis, profilaktika, oprava.
  • Autorizovaný predaj a servis trezorov, pancierových trezorových skrín a bankovej techniky Wertheim.

Nech už potrebujete ktorúkoľvek z týchto služieb, neriskujte poškodenie zámku, či dverí a zavolajte mi. NONSTOP. Nepošlem k Vám žiadneho zamestnanca, ktorý sa uvedenej činnosti venuje krátko a nemá takmer žiadnu prax. Prídem osobne ja sám a Vašu požiadavku vyriešim diskrétne na 100%. Vďaka 39 ročnej praxi Vám môžem zaručiť špičkovú prácu v 100 % kvalite.

Moja kvalifikácia

Základy mojej kvalifikácii položilo vzdelanie v odbore strojný zámočník. Ako príslušník vojsk Ministerstva vnútra som absolvoval výcvik na ochranu ústavných činiteľov a objektov zvláštnej dôležitosti. Spolupracujem s firmami, ktoré predstavujú špičku kvality v oblasti bezpečnosti vo svete - DOM Sicherheitstechnik a Wertheim Safes, ako autorizované servisné centrum.

Moja firma bola založená 1. mája 1989 a od tohto dátumu vykonáva práce nepretržite na základe licencie na prevádzkovanie technickej služby č. FT 00450 vydanej Krajským riaditeľstvom policajného zboru v Bratislave.

NONSTOP služba

Uvedené práce vykonávam NONSTOP - 365 dní v roku. Na Vianoce, na Silvestra, Nový rok či počas Veľkej noci. Jednoducho vždy, keď to Vy potrebujete, v 100% kvalite a k Vašej najväčšej spokojnosti.

Teším sa na spoluprácu s Vami.

Pavol Valentovič